ELFIE

3. února 2009 v 10:19 | Riaelka =) |  Moje povídka

Nečekaní hosté

Děj se odehrává v dávní Elfii, zemi, ve kterí žijí elfové, skřítci, skřeti a kentaurové a obři, kde se po travnatých pláních i zalesněných úbočích prohánějí jednorožci a pegasové. Této zemi vládne mocný elfský rod Taurevendi a všichni tu žijí spokojeně.
To se ale zvrtne, když se porouchá právě se rodící vynález ve 20. století v Anglii na Zemi.
Téměř padesátník Marcus zkouší svůj nový vynález, maglenický vysílač, když jej vyruší horlivý pozorovatel, jeho synovec Dann. Už ani nevím, co měl na srdci, ale jisté je, že to nebylo nic tak důležitého, ale zpět ke katastrofě. Když se chudák Marco snažil odměřit přesnou dráhu magnetických vln, vrazil do něj Dann a Marco vylil trochu nafialovělé vodičky ze skumavky místo na magnet přímo na stůl před sebou. Tu se ozvala děsivá rána, země se otřásla...a pak nic! Nic! Jen tma...ale když se rozednilo, bylo to mnohem horší.
Všichni sedí na zemi...na zemi? Jakto? Proč kolem nejsou žádné stěny? Kde je dům? Dann se rozhlédne. Vidí strýčka Marca, ale i svého bratra Brice a kapitána Hacorrendiho. Nikde nikdo, jen tráva, vpravo les, vlevo kopec, za námi jezero...moment co to je u toho jezera?
Je to kůň..ale ono to není uplně kůň. Má uprostřed čela zlatý spirálovitý roh, on je celý takový zlatý. Je nádherný, ale není tu sám...
,,Co je to?" ozve se Haco. Všichni se podívají kam ukazuje. Po obloze letí čtyři tvorové.
Zase znetvoření koně, pomyslí si Dann. Kdepak znetvoření koně...jsou to OKŘÍDLENÍ
koně-pegasové. A na nich sedí čtyři bytosti.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 crazy x jan![k] crazy x jan![k] | Web | 3. února 2009 v 10:31 | Reagovat

ahojky " tvoje přezdívka " založila jsem new blog a můžeš si objednat des jestli bdueš chtít to vše zde → www.see-y-ou.blog.cz

aspoň mrkni :)) sorry zareklamu ale nenašla jsem reklamy

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama